Szanowni Państwo, obecnie nie prowadzimy rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani złożeniem aplikacji, prosimy o przesłanie CV na adres: justyna.karlinska@passage.com.pl

Przesłany dokument prosimy opatrzyć klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Passage Cosmetics Laboratory S.A. Paweł Gwardys z siedzibą w Gałkowie Dużym przy ul. Głównej 1 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji.”

Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

W momencie, kiedy uruchomimy proces rekrutacyjny i Państwa profil będzie spełniał postawione wymagania, skontaktujemy się z Państwem i zaprosimy do udziału w rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

 

Administratorem danych jest Passage Cosmetics Laboratory S.A. Paweł Gwardys z siedzibą w Gałkowie Dużym przy ul. Głównej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz